W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Prace przy budowie sali wiejskiej już trwają

27.09.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W ubiegłym tygodniu w Jeziorkach rozpoczęły się prace przy budowie sali wiejskiej z zapleczem. Wykonawca inwestycji – Zakład Usługowo-Handlowy, reprezentowany przez Zbigniewa Szydłowskiego z Jastrowia wycenił realizację zadania na kwotę 777.387 tys. zł brutto. Zakończenie pierwszego etapu budowy, który będzie obejmował wykonanie stanu surowego zamkniętego zaplanowano na połowę grudnia bieżącego roku. Obiekt w całości ma być gotowy pod koniec lipca 2013 r.

{"register":{"columns":[]}}