W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powołano nowego dyrektora GOK

10.01.2020

Powołano nowego dyrektora GOK

Z dniem 31 grudnia 2020 roku na zasłużoną emeryturę odeszła pani Krystyna Adamczyk – dotychczasowy Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach. Pani Krystyna swoją pracę rozpoczęła 1991 roku. Rok później objęła stanowisko dyrektora. Przez ten czas stworzyła i wypromowała dla naszej gminy wiele pięknych i niezapomnianych wydarzeń, które na przestrzeni lat stały się wizytówką Gminy Kaczory.

Od 1 stycznia 2020 roku funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach pełni pani Paulina Banasik. Pani Paulina ma 35 lat  i od urodzenia mieszka w Rzadkowie.  Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentką AWF w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł magistra na wydziale turystyki i rekreacji. W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe o specjalności strategia pozyskiwania i zarządzania funduszami unijnymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Do tej pory pracowała na stanowisku Inspektora ds. Promocji Gminy. Sumiennie wykonywała swoje obowiązki od 2009 roku. Zdobyte wiedza i doświadczenie z pewnością posłużą jej do pełnienia obowiązków na stanowisku Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach.

Od 1 stycznia 2020 roku obowiązki pani Pauliny Banasik na stanowisku Podinspektora ds. Promocji Gminy przejęła pani Klaudia Gryczka. Pani Klaudia ma 26 lat. Pochodzi z Krzewiny. Z Urzędem związana jest od 2017 roku, gdzie pracowała na stanowisku asystenta rodziny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaczorach. Zna zadania związane z pracą na nowym stanowisku, gdyż w przeszłości zastępowała już panią Paulinę.

{"register":{"columns":[]}}