W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Polhaus – Primus Nominatus

14.02.2013

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Przedsiębiorstwo „Polhaus” z Śmiłowa kierowane przez pana Pawła Koschanego, znalazło się w gronie czternastu wyróżnionych firm w drugiej edycji konkursu jakości „Primus Nominatus” za rok 2012, którego organizatorem było Branżowe Centrum Badań i Weryfikacji z Poznania. Niniejsze wyróżnienie śmiłowska firma otrzymala za wysoki standard i kompleksowość usług z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz dbałość o krótki czas realizacji inwestycji.

Panu Pawłowi Koschanemu, właścicielowi firmy serdecznie gratulujemy otrzymanego wyróżnienia. Jesteśmy przekonani , że otrzymane wyróżnienie będzie dla Pana firmy świetną promocją oraz pozwoli pozyskać dodatkowych kontrahentów i klientów. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju firmy.

{"register":{"columns":[]}}