W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisano umowę na kredyt

08.02.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

W styczniu bieżącego roku zostało zakończone postępowanie przetargowe, dotyczące udzielenia Gminie Kaczory kredytu długoterminowego w wysokość 8 236 941,- na realizację budowy krytej pływalni w Kaczorach. Przetarg wygrała oferta złożona przez Bank Spółdzielczy w Chodzieży oraz SGB – Bank Spółkę Akcyjną w Poznaniu. W minionym tygodniu Gmina Kaczory zawarła umowę kredytową ze zwycięzcą przetargu. Dokument podpisano w czwartek, 2 lutego w siedzibie Urzędu Gminy w Kaczorach.

{"register":{"columns":[]}}