W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pływalnia Relaks… nazwa zobowiązuje

12.08.2014

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Po lipcowej przerwie technologicznej, podczas której dokonaliśmy przeglądu wszystkich urządzeń, drobnych napraw usterek, wymieniliśmy wodę – ponownie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zarówno obiekt, jak i załoga, jest przygotowana, aby swoim istnieniem sprawiać Państwu przyjemność. Aby na naszej Pływalni można było się zrelaksować, odpocząć i w pełni sił powracać do swoich codziennych obowiązków.

Oferujemy wszystkim naszym gościom możliwość korzystania z basenu sportowego, rekreacyjnego – z gejzerami wodnymi i wodnym masażem, zjeżdżalnię dla najmłodszych – i nie tylko, dla odprężenia się jakuzzi, kompleks saun (parowa, sucha i infrared) oraz grotę solną – o swoich rewelacyjnych właściwościach.

Posiadacze kart Multisport, FitProfit i OK System mogą korzystać z naszych usług.

Na naszym terenie znajdują się również: bar Kardamon, w którym można zjeść zarówno hot-doga jak i domowe dania obiadowe, siłownia MagikGym oraz gabinet rehabilitacji i masażu.

Od września zapraszamy również na naukę pływania w różnych grupach wiekowych – zarówno dzieci jak i dorosłych oraz aqua aerobik – świetną formę ruchu i rozrywki.

Tak jak do tej pory, będziemy dokładać wszelkich starań, aby u nas było miło, przyjemnie, a czasem i edukacyjnie. Pomagamy rodzicom zorganizować niezapomniane urodziny dla swoich pociech, zachęcamy młodzież do zdobywania nowych umiejętności i uczymy odpowiedzialności poprzez organizowane u nas kursy na młodszego ratownika (odbyły się już 2 kursy, po których wyszło 18 nowych początkujących ratowników). Podczas ferii zimowych wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury staraliśmy się również zapewnić dzieciom i młodzieży miłe zajęcia – w wodzie i na lądzie.

Miła atmosfera i zadowolony klient – to nasze motto przewodnie.

Eliza Szypryt
/kierownik pływalni „Relaks „/

{"register":{"columns":[]}}