W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Plenerowe festyny w Dziembówku i Prawomyślu

26.06.2015

Plenerowe festyny w Dziembówku i Prawomyślu

W niedzielne popołudnie 14 czerwca na boisku sportowym w Dziembówku odbył się festyn rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka, zorganizowany przez sołtysa i miejscową radę sołecką.

W programie festynu znalazły się przeróżne konkursy i zabawy, w których rodzice i ich pociechy licznie wzięły udział. Na boisku rozstawione były stoiska do strzelania z wiatrówki i rzutów lotką do tarczy. Każdy chętny uczestnik plenerowej imprezy mógł spróbować swoich sił w tych konkurencjach. Ponadto odbył się konkurs piosenki, pokaz mody oraz mecz piłki nożnej, a mamy zostały zaangażowane do konkurencji jedzenia murzynków z zawiązanymi oczami. Festyn zakończyła zabawa taneczna pod chmurką.

Sołtys Jan Robakowski: – Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które były zaangażowane w przygotowanie festynu. Słowa podziękowania kieruję także do sponsorów oraz pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały słodki poczęstunek.

Dzień wcześniej festyn dla dzieci zorganizowano rónież w sołectwie Prawomyśl-Byszewice. Na boisku przy WDK od godz. 14.00 dzieci miały do dyspozycji: dmuchany zamek, trampolinę i bańki mydlane. Dzieci mogły wziąć również udział w przeróżnych konkursach i skosztować cukrowej waty oraz innych słodkości przygotowanych przez organizatorów – sołtysa Natalię Maśnicę i miejscową radę sołecką. O godz. 17.00 odbył się mecz piłki nożnej, w którym zmierzyły się drużyny z Prawomyśla i Byszewic, a po nim ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}