W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pierwsze spotkanie sołtysów w nowym roku

11.02.2020

Pierwsze spotkanie sołtysów w nowym roku

W dniu 6 lutego, w sali narad w Urzędzie Gminy Kaczory odbyło się pierwsze spotkanie sołtysów w 2020 roku, zorganizowane przez wójta gminy Kaczory.

Czwartkowe spotkanie rozpoczął wójt gminy Kaczory – Brunon Wolski, który przywitał zgromadzonych sołtysów i przedstawił plany na 2020 rok. Wójt powiedział m.in. o zaplanowanych remontach dróg w poszczególnych miejscowościach, remoncie budynku przedszkola w Dziembówku, remoncie dachu na przedszkolu w Rzadkowie oraz planach na kolejne ścieżki rowerowe na terenie gminy Kaczory. Po przemowie wójta do dyskusji włączyli się sołtysi, którzy złożyli do rozważenia swoje wnioski. W dalszej części spotkania wójt ogłosił, że gospodarzem tegorocznych dożynek będzie Morzewo.

Na koniec Pani Ewa Góral wręczyła sołtysom decyzje w sprawie wymiaru podatku na 2020 r.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}