W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piękna Wielkopolska Wieś

15.12.2011

Gmina Kaczory została laureatem II edycji konkursu pn. „ Piękna Wielkopolska Wieś”. Konkurs był ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w ramach Programu Samorządowego „wielkopolska odnowa wsi”. Nasza Gmina otrzymała dofinansowanie na realizację projektów w Zelgniewie i Morzewie.

28 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu zostały podpisane umowy o udzielenie dotacji celowej z przeznaczeniem na porycie kosztów kwalifikowanych projektów w ramach I etapu konkursu. Dotacja zostanie przeznaczona na pokrycie wydatków związanych z opracowaniem dokumentacji projektowej. Realizacja w/w zadań jako II etap konkursu nastąpi w przyszłym roku i będzie polegała na zagospodarowaniu terenu przy sali wiejskiej w Morzewie oraz terenu boiska sportowego w Zelgniewie.

{"register":{"columns":[]}}