W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pełniutka sala w Dziembówku

14.01.2013

Pełniutka sala w Dziembówku

Tak pełniutkiej sali w Dziembówku nie widziano od dawna. Na tegoroczne spotkanie świąteczno-noworoczne zorganizowane przez miejscowe członkinie Koła Gospodyń Wiejskich przybyło ponad sto osób. Choć same inicjatorki integracyjnego spotkania nie spodziewały się tak dużej frekwencji, miejsca przy świątecznym stole starczyło dla każdego.

Każdy kto skorzystał z zaproszenia pań nie żałował udziału w niedzielnym spotkaniu. Bajkowa dekoracja sali (którą wykonała miejscowa dekoratorka Edyta Witt), wzorowo przygotowany program artystyczny, przepyszne świąteczne smakołyki oraz sympatyczna atmosfera sprawiały, że trudno było wielu gościom opuścić salę po zakończeniu spotkania. Wszystko było przygotowane z należytą starannością i poszanowaniem polskich bożonarodzeniowych tradycji. Na stole gościł świąteczny opłatek i wigilijne potrawy przygotowane w tym roku przez Eugenię Giersz, Renatę Śliwkę, Aleksandrę Giersz i Bożenę Jaworską. W programie spotkania znalazły się również jasełka, w których przedstawienie zaangażowane były wszystkie dzieci z miejscowego przedszkola publicznego. Wśród wielu znamienitych gości, którzy w niedzielne popołudnie połamali się opłatkiem byli m.in. wójt gminy Brunon Wolski, przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal, proboszcz parafii Dziembowo ks. Andrzej Skwarczek, miejscowi radni – Ryszard Grzelak i Tomasz Załachowski, sołtys Jan Robakowski oraz dyrektorzy placówek oświatowych: Violetta Misiora i Elżbieta Kozak.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}