W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Paweł Kopertowicz najlepszy w całym cyklu biegów

07.01.2013

Paweł Kopertowicz najlepszy w całym cyklu biegów

W przedświąteczny piątek w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pile odbyło się uroczyste spotkanie, podsumowujące tegoroczny cykl biegów „Biegaj z nami”. Spotkanie to było okazją do uhonorowania najlepszych zawodników w całym cyklu biegów. Wśród nagrodzonych znaleźli się również mieszkańcy gminy Kaczory. Największy sukces osiągnął Paweł Kopertowicz z Kaczor, który nie tylko stanął na najwyższym miejscu podium w swojej kategorii wiekowej (mężczyźni, roczniki 1982-1996), ale także uzyskał najlepszych wynik w klasyfikacji generalnej całego cyklu biegów. Z rąk starosty pilskiego pamiątkowe trofeum za II miejsce w kat. mężczyźni, roczniki 1972-1981 odebrał Marek Wolski z Kaczor.

Nagrodzeni biegacze wspólnie z Klaudiuszem Kozłowskim z Krzewiny i Adamem Maślanką z Kaczor znaleźli się w grupie czterdziestu jeden osób, które ukończyły wszystkie biegi w ramach tegorocznego cyklu biegów.

Naszym zawodnikom osiągniętych wyników gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}