W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego

04.05.2012

Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego

W minioną sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach rozegrano tegoroczny Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego. O główne trofeum – puchar Wójta Gminy Kaczory walczyło 21 par z Piły, Rogoźna, Murowanej Gościny, Jastrowia, Czarnkowa, Trzcianki, Chodzieży, Wałcza, Poznania, Złotowa i Kaczor. Gminę Kaczory w turnieju reprezentowali: Andrzej Długosz, Brunon Wolski, Jerzy Skwirowski, Ewa Waś, Kajetan Kończak.

Czterogodzinne zmagania wygrała para nr 18 z Piły w składzie: Andrzej Czepnik i Janusz Wygowski. Na drugim miejscu uplasowała się para nr 21, którą reprezentowali: Stanisław Janik i Zdzisław Romaniszyn z Piły, a na trzecim – para nr 14 – Józef Grewling z Rogoźna i Marek Juszczak z Murowanej Gościny.

Nagrodę specjalną dla najlepszej drużyny z Kaczor w tym roku wywalczyli Andrzej Długosz i Kazimierz Komudziński.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}