W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach

17.09.2017

gokk

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach.
Prace przy przebudowie i rozbudowie Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach dobiegły końca. W najbliższy weekend władze gminy Kaczory dokonają uroczystego otwarcia obiektu.  To wyjątkowe wydarzenie uświetnią przygotowane atrakcje kulturalne, na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kaczory. Rozpoczynamy w sobotę 23 września 2017 r. o godz. 18.00.

23 września 2017 r. o godz. 18.00 na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach wystąpi zespół „San Sebastian” ze Szczecina. Sobotnia gwiazda wieczoru, której liderem jest Wojciech Bednarek,  zagra covery muzyki światowej, porywając  do tańca wszystkich, którzy zechcą być w tym dniu z nami. Sobotni wieczór zakończy niecodzienne widowisko muzyki i światła, które zaplanowane zostało na godz. 20.30.

W niedzielne popołudnie w godz. od 14.00 do 18.00 obiekt udostępniony  zostanie do zwiedzania dzieciom. Najmłodsi mieszkańcy gminy wysłuchają koncertu piosenki dziecięcej oraz obejrzą spektakl teatralny „Właśnie leci show dla dzieci” w wykonaniu teatru „Rondo” z Krakowa.  Ponadto w każdej sali odbędą się animacje i zabawy  z udziałem klauna Freda.

Dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy!

{"register":{"columns":[]}}