W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Okolicznościowe kwiaty, życzenia, nagrody

20.10.2014

Okolicznościowe kwiaty, życzenia, nagrody

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Urzędu Gminy w Kaczorach odbyło się okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Goszczono na nim dyrektorów placówek oświatowych gminy Kaczory oraz pracowników Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli. Gospodarze spotkania – wójt Brunon Wolski i przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal częstując słodkim ciastem i kawą, złożyli pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia. W podzięce za trud włożony w rozwój oświaty na terenie gminy, zaproszeni otrzymali zasłużone nagrody i okolicznościowe kwiaty.

Zanim jednak okolicznościowe upominki trafiły w ręce dyrektorów, włodarz gminy, któremu praca w oświacie jest bliska sercu, podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz uwagami na temat problemów, z którymi współczesny nauczyciel musi radzić sobie na co dzień, postaw jakie powinien przejawiać oraz wartości, którymi powinien kierować się w swojej codziennej pracy. – Najważniejsze są dzieci, to o nie wszystkie bez wyjątku powinniśmy dbać najbardziej, bo to przecież są nasze dzieci, z naszej gminy – podkreślał wójt.

Wspólnie z przewodniczącym miejscowego samorządu życzył pracownikom oświaty zdrowia, które jest w życiu najważniejsze, zadowolenia z wykonywalnej pracy i obcowania z dziećmi, oraz dużo uśmiechu na co dzień.

Poniedziałkowe spotkanie przy kawie i ciastku było okazją do wymiany doświadczeń, wspólnych rozmów o problemach w szkołach i przedszkolach. Warto nadmienić, że do jego zorganizowania przyczyniły się panie z Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Kaczorach.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}