W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Okolicznościowe kwiaty i życzenia dla pracowników oświaty

24.10.2017

baner oświata

 

Jak co roku w okolicach Dniach Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy w Kaczorach odbyło się okolicznościowe spotkanie z udziałem dyrektorów placówek oświatowych gminy Kaczory oraz pracowników Gminnego Zespołu Oświaty. Spotkanie zainicjowane przez wójta gminy Kaczory Brunona Wolskiego i przewodniczącego Rady Gminy  Stefana Kowala było wyśmienitą okazją do podsumowania pracy miejscowych placówek, złożenia wszystkim pracownikom oświaty podziękowań i okolicznościowych życzeń.

Podczas swojego wystąpienia, wójt gminy Kaczory podkreślił rolę nauczycieli w procesie kształcenia i wychowania dzieci, podziękował dyrektorom szkół i przedszkoli za dobrą współpracę przy reorganizacji oświaty w roku szkolnym 2017/2018, a wszystkim nauczycielom za całoroczny trud włożony w wychowanie młodych pokoleń. Wspólnie  z przewodniczącym Rady Gminy życzył pracownikom oświaty zdrowia, zadowolenia z wykonywalnej pracy i obcowania  z dziećmi oraz dużo uśmiechu na co dzień.

W kulminacyjnym momencie spotkania dyrektorom szkół i przedszkoli oraz pracownikom Gminnego Zespołu Oświaty wręczono zasłużone nagrody i okolicznościowe kwiaty.

{"register":{"columns":[]}}