W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie – Program Profilaktyki i Promocji Zdrowia

10.05.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Wójt Gminy Kaczory współpracując z Urzędem Marszałkowskim w Poznaniu w ramach Programu Profilaktyki i Promocji Zdrowia organizuje dla mieszkańców Gminy Kaczory w celu poprawy stanu zdrowia i jakości życia mieszkańców badania profilaktyczne:

  1. Program profilaktyki raka gruczołu krokowego ( badanie krwi w kierunku PSA – mężczyźni od 50 roku życia).
  2. Program profilaktyki raka dolnego odcinka przewodu pokarmowego (u kobiet i mężczyzn od 50 roku życia – badanie na obecność krwi utajonej).

Spotkanie edukacyjne i wydanie probówek do badania odbędzie się dnia 25 maja 2012 roku (piątek) o godzinie 13:30 w salce Urzędu Gminy w Kaczorach, natomiast oddanie próbek do badania oraz pobieranie krwi od mężczyzn odbędzie się dnia 29 maja 2012 roku (wtorek) od godziny 9:00 do godz. 13:00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach.

Badania będą przeprowadzone przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu.

Mieszkańcy gminy mogą zapisywać się na badania w Urzędzie Gminy w Kaczorach ( 67 2842 371 wewn. 43) Jadwiga Wojnicka.

{"register":{"columns":[]}}