W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie - zbiórka darów

30.03.2022

Herb Kaczory, flaga ukrainy

Ogłoszenie

Ogłoszenie gdzie w górnym lewym rogu znajduje się herb Miasta i Gminy Kaczory, w górnym prawym rogu flaga Ukrainy. Na środku znajduje się ogłoszenie o treści: Szanowni Mieszkańcy! Urząd Miasta i Gminy w Kaczorach ogłasza uruchomienie akcji pomocowej dla uchodźców z Ukrainy. Wszystkie dary, które zgromadzili Państwo w swoich domach, prosimy o dostarczenie do Wiejskich Domów Kultury w poszczególnych miejscowościach, w Kaczorach do Miejsko - Gminnego Centrum Kultury. Zbiórka będzie trwałą od 30 marca do 10 kwietnia br. Akcją w poszczególnych miejscowościach kierować będą sołtysi. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. Bądźmy Razem Burmistrz Miasta i Gminy mgr Brunon Wolski

Ogłoszenie gdzie w górnym lewym rogu znajduje się herb Miasta i Gminy Kaczory, w górnym prawym rogu flaga Ukrainy. Na środku znajduje się ogłoszenie o treści:

Szanowni Mieszkańcy!

Urząd Miasta i Gminy w Kaczorach ogłasza uruchomienie akcji pomocowej dla uchodźców z Ukrainy.
Wszystkie dary, które zgromadzili Państwo w swoich domach, prosimy o dostarczenie do Wiejskich Domów Kultury w poszczególnych miejscowościach, w Kaczorach do Miejsko - Gminnego Centrum Kultury.
Zbiórka będzie trwałą od 30 marca do 10 kwietnia br. Akcją w poszczególnych miejscowościach kierować będą sołtysi. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Bądźmy Razem
Burmistrz Miasta i Gminy
mgr Brunon Wolski

{"register":{"columns":[]}}