W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obwieszczenie Wojewody Wielkopolskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości w celu przeprowadzenia prac niezbędnych do sporządzenia wniosku o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej, dla zadania pn. "Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Dunowo - Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina" (dot. działek w obrębach Morzewo, Rzadkowo i Zelgniewo)

03.11.2022

Materiały

Obwieszczenie Wojewody Wielkopolskiego IR-II.747.56.2022.11 (Budowa linii 400 kV Dunowo- Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina)
Obwieszczenie​_Wojewody​_Wielkopolskiego​_IR-II74756202211​_(Budowa​_linii​_400​_kV​_Dunowo-​_Żydowo​_Kierzkowo​_-​_Piła​_Krzewina).pdf 0.14MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
03.11.2022 12:47 Maciej Górka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wojewoda Wielkopolski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Wojewody Wielkopolskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości w celu przeprowadzenia prac niezbędnych do sporządzenia wniosku o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej, dla zadania pn. "Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Dunowo - Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina" (dot. działek w obrębach Morzewo, Rzadkowo i Zelgniewo) 1.0 03.11.2022 12:47 Maciej Górka

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}