W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

O mikołajkowym turnieju

15.12.2012

O mikołajkowym turnieju

Rada sołecka w Śmiłowie podjęła się kolejnej społecznej inicjatywy. W sobotę 10 grudnia w przyszkolnej hali sportowej zorganizowała Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców wsi. W zawodach wzięło udział 29 zawodników z sołectwa.

W związku z tym, że chęć udziału w zawodach zgłosili tylko młodsi tenisiści, turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – juniorów i młodzików z podziałem na chłopców i dziewczynki. Wśród juniorek równych sobie nie miała Paulina Gehrke. Na drugim i trzecim podium stanęły Karolina Dębowczyk i Magdalena Sobczyńska. W kategorii młodziczek Agnieszka Dołkowska wyprzedziła Joannę Jackowską (II miejsce) i Weronikę Miszkurkę (III miejsce). W grupie chłopców w kategorii młodzików na miejscu pierwszym brylował Damian Drzewiecki, a tuż za nim Radosław Harabasz (II miejsce) i Łukasz Dołkowski (III miejsce). Z kolei Karol Strychowski zwyciężył w grupie juniorów, a statuetki za drugie i trzecie miejsce w tej kategorii odebrali: Paweł Kuśnierek i Michał Wicher.

Sołtys Teresa Strzelecka wraz z radnym Dariuszem Krupą i Adamem Ksycki uhonorowali najlepszych zawodników nagrodami, ufundowanymi przez wójta gminy. Każdy z uczestników otrzymał również zaproszenie na pyszną grochówkę z wkładką, zasponsorowaną przez Zakłady Mięsne „Farmutil H.S.”

Należy podkreślić, ze cały turniej przebiegł bardzo sprawnie , z poszanowaniem zasad fair play, co niewątpliwie było zasługą komisji sędziowskiej, w skład której weszli: Adam Ksycki (sędzia główny), Dariusz Krupa, Jarosław Jackowski i Tadeusz Jasiński.

Podczas wręczania nagród radny gminy Dariusz Krupa podkreślił, że rada sołecka nie zamierza próżnować. Już w najbliższym czasie planuje organizację turnieju badmintona, piłkarskiego turnieju ulic, a także turnieju tenisowego na szczeblu gminnym, na które już dziś serdecznie zaprasza.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}