W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe zaplecze sportowe w Śmilowie

16.09.2011

W sobotę 3 września, na stadionie LZS Orkan Śmiłowo uroczyście otwarto nowe zaplecze sportowe. Składa się na nie piękna i nowoczesna szatnia, której mógłby pozazdrościć niejeden klub w regionie. Obiekt ufundowali wsi senator Henryk Stokłosa oraz spółka Farmutilu, prowadzona przez Przemysława Andryszaka.

Gospodarz uroczystości, prezes LZS Orkan Dariusz Jagodziński o tym, jak to się wszystko zaczęło: – Senator zapytał po prostu: chłopaki, co jest wam potrzebne. Powiedzieliśmy, że szatnia, która sprosta wymogom. Nie mieliśmy pojęcia, że to będzie taka szatnia. To właściwie zaplecze sportowe z prawdziwego zdarzenia, spełniające wszelkie standardy europejskie. Tak to już jest, że ludzie wielcy robią wielkie rzeczy.

Klub wręczył senatorowi H. Stokłosie oraz prezesowi P. Andryszakowi podziękowania. Pamiątkowe puchary i kwiaty wręczyli wójt, Brunon Wolski oraz przewodniczący Rady Gminy, Stefan Kowal. Natomiast prezes OZPN, Z. Świtała wręczył senatorowi but sportowy z logiem OZPN. Henryk Stokłosa w przemowie do sportowców powiedział, by dbali o klub i osiągali jak najlepsze wyniki. Wójt Brunon Wolski dziękował mieszkańcom wsi za udział w uroczystości. Dziękował senatorowi i spółce Farmutil za wspaniała inwestycję, a zawodnikom życzył samych pierwszych miejsc w tabelach.

Po ceremonii przecięcia wstęgi ksiądz proboszcz Jerzy Ptach poświęcił obiekt.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}