W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Noteć„ Dziembowo mistrzem gminy

15.05.2013

„Noteć„ Dziembowo mistrzem gminy

3 maja na stadionie LZS w Kaczorach odbyły się II Mistrzostwa Drużyn Ligowych Gminy Kaczory w Piłce Nożnej. Na terenie gminy zawodników zrzeszają cztery kluby: “Noteć” Dziembowo, “Zjednoczeni” Kaczory, “Orkan” Śmiłowo oraz Zelgniewski Klub Sportowy. W piątkowe popołudnie stawiły się wszystkie cztery drużyny, aby zawalczyć o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Pierwszy mecz pomiędzy Dziembowem a Zelgniewem zakończył się wynikiem 2:0. Tym samym, według systemu rozgrywek obranego przez sędziów, do meczu o pierwsze miejsce awansowało Dziembowo. Drugi mecz pomiędzy Kaczorami a Śmiłowem nie został rozstrzygnięty w regulaminowym czasie 40 min. (2×20). O awansie do finału zadecydowały więc rzuty karne, w których skuteczniejsze okazało się Śmiłowo. Spotkanie między Kaczorami i Zelgniewem o trzecie miejsce w Turnieju zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem “Zjednoczonych”. Natomiast mecz finałowy był bardzo wyrównany i tylko jedną bramką zawodnicy z Dziembowa przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Końcowe wyniki przedstawiały się następująco:

Mistrz Gminy 2013 – “Noteć” Dziembowo
II miejsce – “Orkan” Śmiłowo
III miejsce – “Zjednoczeni” Kaczory
IV miejsce – Zelgniewski Klub Sportowy

Puchary wszystkim drużynom wręczył wójt gminy Brunon Wolski, dziękując za czystą grę i sportową postawę zawodników. Futbolową rywalizację zakończyła zabawa taneczna z zespołem “Presto”.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}