W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie

01.02.2022

nieodpłatna pomoc

powiat pilski
MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI


Komunikat dotyczący działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Pilskiego


W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem związanym z COVID-19 informujemy, że udzielanie nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnych porad obywatelskich na terenie Powiatu Pilskiego w okresie od 31 stycznia 2022 r.  do odwołania odbywać się będzie za pomocą środków porozumiewania się na odległość: telefon, e-mail, komunikator internetowy.
Aby skorzystać z tej możliwości należy kontaktować się telefonicznie 67 2109 380 tub mailowo na adres: wso@powiat.pila.pl . Rejestracja na wizytę /poradę telefoniczną lub mailową można dokonać również samodzielnie korzystając ze strony https://npms.gov.pl/wielkopolskie/pilski
Anonimową opinię o udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej tub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, która znajduje się w załączeniu można przekazać:

  1. telefonicznie pod nr tel. 67 2109 380
  2. za pomocą środków komunikacji elektronicznej pod adres email: wso@powiat.pila.pl
  3. Listownie wysyłając na adres: Starostwo Powiatowe w Pile, Wydział Spraw Obywatelskich i Bezpieczeństwa, aleja Niepodległości 33/35, 64-920 Piła.

STAROSTA PILSKI
Eligiusz Komarowski

{"register":{"columns":[]}}