W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nasza Gmina – Mój Dom

27.09.2012

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Kaczory i masz talent pisarski, plastyczny lub robisz zdjęcia – koniecznie weź udział w konkursie „Nasza Gmina – Mój Dom”. Jego kolejna siódma edycja już trwa. Prace literackie, plastyczne lub fotograficzne należy nadesłać do 16 listopada na adres Gminnego Ośrodka Kultury lub Gminnej Biblioteki Publicznej w Kaczorach. Tegoroczny temat prac – „To, co kocham”. Prace oceniać będzie jury, w skład którego wejdą autorzy książek, fotograficy i plastycy. Wszyscy laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Szczegóły konkursów na stronie www.gokk.pl.

{"register":{"columns":[]}}