W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najładniejszy był aniołek Honoraty

13.01.2013

Najładniejszy był aniołek Honoraty

W Pilskim Muzeum Okręgowym w Pile odbył się kolejny konkurs plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Tym razem pod hasłem: „Mój choinkowy aniołek”. Przeznaczony był dla uczniów trzech grup wiekowych, w którym wzięło udział ponad trzysta uczniów z różnych szkół, miejscowości. Edycja tego konkursu miała za zadanie zachęcić dzieci do samodzielnego wykonania choinkowego aniołka, będącego opiekunem domu i jego mieszkańców. Konkurs nawiązywał do tradycji zdobienia drzewek świątecznych. Technika wykonania była dowolna. Warunkiem było tylko możliwość zawieszenia anioła na choince.

Wśród wyłonionych laureatów nagrodę główną – I miejsce w kategorii młodszej, zdobyła uczennica ze Szkoły Podstawowej w Dziembowie – Honorata Rajek z klasy II. Wyróżnienie zdobyły uczennice kl. III, z tej samej szkoły – Karina Bukowska i Natalia Witoś.

Nad konkursem czuwały nauczycielki: Dorota Giedrys, Anita Boruta i katechetka Izabela Solarek-Kuchta.

Izabela Solarek-Kuchta

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}