W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagrody uznaniowe za osiągniecia w sporcie

25.03.2021

Wójt gminy Kaczory Brunon Wolski zaprosił do siebie sportowców, których sukcesy w minionym 2020 roku promowały gminę Kaczory w kraju i za granicą: Remigiusza Olszewskiego – lekkoatletę z Kaczor i Adama Stodolskiego – judokę UKS Leśnik Kaczory. Podczas spotkania wręczono sportowcom doroczną nagrodę finansową oraz złożono życzenia kolejnych sportowych triumfów, satysfakcji z ich osiągania, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Remigiusz Olszewski, reprezentant CWZS Zawisza Bydgoszcz – Stowarzyszenie Lekkoatletyczne, w minionym sezonie osiągnął znakomite wyniki podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu oraz Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce we Włocławku. W Toruniu nasz zawodnik ukończył bieg na 60 m w czasie 6.71. Uzyskany wynik był najlepszym wynikiem na mistrzostwach. Również we Włocławku wywalczył złoty medal ale już na dystansie 100 m. Było to pierwsze złoto Remigiusza na otwartym stadionie.

Miniony sezon był również bardzo udany dla Adama Stodolskiego. Największym osiągnięciem judoki z Kaczor na szczeblu krajowym było: zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Trzebnicy, III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w Trzciance, II miejsca w Akademickich Mistrzostawach Polski w Pile oraz II miejsca w Pucharze Polski Seniorów w Józefowie. W 2020 r. Adam reprezentował nasz kraj także w Pucharze Europy Seniorów w Sofii, gdzie wywalczył III lokatę.

 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}