W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór wniosków na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego I kadencji

09.01.2023

logo wielkopolska i logo samorządu województwa wielkopolskiego

Sejmik Województwa Wielkopolskiego w dniu 26 września 2022 roku podjął uchwałę na XLV/906/22 w sprawie utworzenia Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i nadania jego Statutu. Młodzieżowy Sejmik Województwa Wielkopolskiego składający się z 39 radnych, przedstawicieli młodzieży z Województwa Wielkopolskiego, stanowić będzie apolityczny organ o charakterze konsultacyjnym, doradczym oraz inicjatywnym. Celem powołania Młodzieżowego Sejmiku jest upowszechnianie idei samorządowej wśród młodzieży, zwiększanie ich aktywności i zaangażowania w działania samorządu województwa, a także podnoszenie umiejętności społecznych, w szczególności dotyczących pracy w grupie, wyrażania i rozumienia różnych punktów widzenia, negocjowania, a także zdolności do uczestnictwa w procesach podejmowania decyzji.

W związku z rozpoczęciem z dniem 2 stycznia 2023 roku naboru wniosków na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego I kadencji, zwracam się do Państwa z prośbą rozpowszechnienie informacji o naborze. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 28 lutego 2023 roku, a wszelkie szczegóły oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie internetowej www.umww.pl/mlodziezowy-sejmik.

"Jestem przekonana, iż wielkopolska młodzież wykaże duże zainteresowanie możliwością pracy w nowopowstającym gremium, którego Radni będą głosem młodzieży w dialogu z Sejmikiem i Zarządem Województwa Wielkopolskiego. Wyrażam nadzieję, iż dzięki Państwa pomocy, w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zasiądą przedstawiciele wszystkich powiatów Województwa Wielkopolskiego".

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.01.2023 11:01 Maciej Górka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Nabór wniosków na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego I kadencji 1.0 09.01.2023 11:01 Maciej Górka

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}