W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwo Koła PZW Kaczory

24.05.2012

Mistrzostwo Koła PZW Kaczory

W niedzielę, 20 maja nad jeziorem Kopcze Koło PZW w Kaczorach zorganizowało drugie w tym roku zawody wędkarskie. O mistrzostwo koła walczyło blisko 22 wędkarzy zrzeszonych w kole.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch turach pod okiem sędziów: Zbigniewa Gogolińskiego, Zbigniewa Kramarza i Zbigniewa Przybylskiego. Pierwszą turę zwycięsko zakończyli Sławomir Gapiński (sektor 2) i Kazimierz Odor (sektor 1). Po zmianie stron w drugim sektorze równych sobie nie miał Henryk Witt, z kolei w pierwszym – ponownie prowadził Sławomir Gapiński.

Ostatecznie niedzielne zawody wygrał Sławomir Gapiński z Kaczor, który łącznie w dwóch turach złowił 3515 g ryb. O 630 g mniej złowił Kazimierz Odor z Morzewa , który w ogólnej klasyfikacji uplasował się na pozycji drugiej. Czołowe trzecie miejsce zajął Henryk Witt z Kaczor, który ukończył zawody z połowem 2370 g ryb. Czwarte, piąte i szóste miejsce zajęli kolejno: Edward Mąkosa, Franciszek Jerzewski i Marek Biedroń.

Po zakończeniu rywalizacji najlepsi wędkarze tradycyjnie zostali uhonorowani zwycięskimi pucharami i statuetkami. Koronacji zawodników dokonał prezes koła Henryk Witt w asyście wiceprezes Genowefy Jędrzejek.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}