W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Miejsko-Gminny Dzień Kobiet w Kaczorach

14.03.2023

Na zdjęciu widać kabaret FiFa-RaFa wystawiający spektakl

Miejsko-Gminny Dzień Kobiet w Kaczorach

10 marca, tak przekornie, bo w Dzień Mężczyzny, przedstawicielki płci pięknej z Miasta i Gminy Kaczory spotkały się, by świętować swój dzień. O godz. 12 blisko 130 Pań przybyło do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Kaczorach, aby obejrzeć ponad godzinny występ kabaretu FiFa-RaFa, a później porozmawiać przy kawie i kawałku pysznego, domowego ciasta. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory Brunon Wolski, który przybył na tę uroczystość aby złożyć Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy. Jak co roku burmistrz wręczył okolicznościowy bukiet kwiatów. W tym roku kwiaty otrzymała Pani Aniela Solarek: prawdziwa seniorka, która w tym roku kończy 95 lat. Ponadto każda z Pań otrzymała symboliczną laurkę z życzeniami.

Warto wspomnieć również, że w naszej gminie w dwa ubiegłe weekendy Panie świętowały w swoich lokalnych społecznościach w 12 sołectwach Miasta i Gminy Kaczory. W każdej miejscowości Sołtysi postarali się o to by godnie świętować ten piękny dzień.

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}