W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kurs dla operatorów sieczkarni polowych

21.08.2013

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Informujemy, że w poniedziałek 26 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łeknie, ul. Podgórna 5 (pow. Wągrowiec) rozpocznie się kurs dla operatorów sieczkarni polowych. Zbiórka o godz. 10:00.

Kurs jest 2-dniowy i kończy się uzyskaniem uprawnień do kierowania samobieżną sieczkarnią polową. Koszt kursu to ok. 370 zł brutto od osoby (wystawiamy fakturę lub rachunek).

Warunki udziału w kursie:

  1. praktyczne doświadczenie w obsłudze sieczkarni polowej (nie przyjmujemy nowicjuszy, a jedynie osoby, które już użytkują sieczkarnie, ale nie posiadają jeszcze uprawnień),
  2. ukończone 18 lat,
  3. posiadanie prawa jazdy kategorii B lub T.

Zapisy chętnych osób przyjmujemy do 23.08. br. pod numerem tel. 61 846 44 05 lub na e-mail: wir@wir.org.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres i tel. kontaktowy.

Jeśli ktoś nie zdąży się zapisać, może przyjechać bezpośrednio do Łekna w dniu 26 sierpnia br., gdyż są jeszcze wolne miejsca na ten kurs.

Zapraszamy do udziału!

Biuro WIR, Poznań

{"register":{"columns":[]}}