W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komitet Fundacji Sztandaru dla OSP w Kaczorach

15.04.2013

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Komitet Fundacji Sztandaru dla OSP w Kaczorach spotkał się w dniach 18 i 25 marca. Tematem posiedzeń była sprawa pozyskania środków na zakup sztandaru. Po akceptacji sztandaru przez Wojewódzki Związek OSP zlecono wykonanie sztandaru. Pragnę przypomnieć, że otwarto już konto w Banku Spółdzielczym w Chodzieży, Oddział Kaczory, na który darczyńcy mogą wpłacać pieniądze. Przygotowano również ulotkę z numerem konta, która ułatwi pozyskanie środków.
Jak do tej pory inicjatywa wykonania nowego sztandaru na okoliczność 90-lecia powstania OSP w Kaczorach spotyka się z pozytywnym przyjęciem. Są już pierwsze wpłaty na koncie. Liczę na hojność naszej wspólnoty i nie tylko.

Henryk Kalka
/przewodniczący
Komitetu Fundacji Sztandaru
dla OSP w Kaczorach/

{"register":{"columns":[]}}