W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Judoka z Kaczor wyróżniony

26.01.2015

Judoka z Kaczor wyróżniony

Aby pobić rekord i wywalczyć choćby jeden złoty medal potrzeba nie tylko talentu, dużo samozaparcia ale także wielu godzin ciężkiej pracy poświęconych na treningi. Doskonale o tym wiedzą sportowcy z całego powiatu pilskie, którzy w piątek 23 stycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pile spotkali się, by podsumować efekty swoje pracy uzyskane w minionym sezonie sportowym. Na tym spotkaniu starosta pilski Franciszek Tamas wyróżnił i nagrodził najlepszych sportowców 2014 r. W gronie wyróżnionych znalazł się także Adam Stodolski, uczeń gimnazjum w Kaczorach, młody judoka, reprezentujący barwy UKS Leśnik Kaczory. Adam został wyróżniony dwukrotnie za znakomite osiągnięcia indywidualne oraz zdobycie wspólnie z UKS „3” Piła III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Kadetów w Judo w październiku minionego roku.

Z dostępnych nam źródeł wynika, że judoka z Kaczor aż dziewięciokrotnie triumfował w minionym sezonie na pierwszym miejscu w zawodach różnego szczebla. Największe osiągnięcia Adama to: zdobycie złota w Pucharze Europy Młodzików w Györ, a także pierwszych miejsc w Pucharze Polski w Suchym Lesie oraz w Mistrzostwach Polski Młodzików i Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu. Znaczącym wyróżnieniem dla naszego reprezentanta było również uzyskanie honorowego tytułu i nagrody najlepszego zawodnika judo wśród młodzików 2014 r., który przyznano mu podczas Otwartego Pucharu Polski Judo w Warszawie we wrześniu minionego roku.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}