W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusze 50, 60 i 70 –lecia pożycia małżeńskiego.

23.08.2018

Jubileusze 50, 60 i 70 –lecia pożycia małżeńskiego.

Jubileusze małżeńskie

W dniu 29 czerwca 2018 roku w Urzędzie Gminy w Kaczorach odbyła się piękna uroczystość  Jubileuszy długoletniego pożycia małżeńskiego. Wójt Gminy Kaczory zaprosił dostojnych Jubilatów, którzy obchodzili 50, 60 i 70 lecie pożycia małżeńskiego.

Jubileusze małżeńskie

W historii naszej gminy po raz pierwszy gościliśmy Jubilatów, którzy w związku małżeńskim przeżyli 70 lat,  są to Państwo Alicja i Kazimierz Solarkowie zam. w Kaczorach.  Kamienne Gody, to bardzo rzadko spotykany małżeński Jubileusz i najlepszy certyfikat – jak kochać i związać ze sobą życie trwające w przysiędze małżeńskiej przez tak wiele lat, natomiast Państwo Henryka i Alojzy Kozerowie z Morzewa obchodzili Jubileusz 60 – lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci z tak dużym stażem małżeńskim powiedzieli, że w życiu najważniejszy jest szacunek i wzajemne zrozumienie. We wspomnieniach podkreślali, że praca uszlachetnia i dlatego cały czas pracowali żeby w życiu coś osiągnąć. Dzisiaj są szczęśliwi i cieszą się swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami.

Jubileusze 50 – lecia pożycia małżeńskiego obchodzili:

  1. Państwo Teresa i Zbigniew Zodrowowie, zam. w Dziembowie.
  2. Państwo Felicja i Alfred Laseccy zam. w Kaczorach
  3. Państwo Maria i Franciszek Łyskowie zam. w Dziembowie
  4. Państwo Krystyna i Kazimierz Kinowie zam. w Radkowie.
  5. Państwo Małgorzata i Marian Popowscy zam. w Morzewie.

Jubilaci obchodzący Złote Gody otrzymali Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.  Aktu dekoracji medalami dokonał Wójt Gminy Kaczory gratulując doczekania w zdrowiu tak pięknego Jubileuszu jednocześnie życząc doczekania kolejnych rocznic małżeńskich.

Uroczystość uświetnił gminny zespół SONATA, który zaintonował Sto lat oraz swoim pięknym śpiewem zachwycił Jubilatów i gości. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze oraz pięknym wspomnieniom zaprezentowanym przez najdłuższego stażem małżeńskim jubilata Pana Kazimierza Solarka.

Wszystkim Jubilatom gratulujemy i życzymy dalszych lat w zdrowiu.

Kierownik USC
Jadwiga Wojnicka

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}