W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jasełka Bożonarodzeniowe w Zelgniewie i Śmiłowie 2023r

16.01.2023

Na zdjęciu widać mówiącego przez mikrofon Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory i stojących obok - panią sołtys Teresę Strzelecką i radnego Miasta i Gminy w Kaczorach Dariusza Krupe

W niedzielę, 15 stycznia na salach wiejskich w Zelgniewie i Śmiłowie odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Występy artystyczne zaprezentowały dzieciaczki z Przedszkola Publicznego w Zelgniewie, Przedszkola Publicznego w Śmiłowie oraz ze Szkoły Podstawowej im. Straży Granicznej II RP w Śmiłowie. Wprowadziły one świąteczny nastrój poprzez znakomicie odegrane role, odśpiewane kolędy oraz starannie przygotowane stroje i scenografie nawiązującą do Betlejem.

Wzruszające występy to nie jedyne co czekało na rodziców w Śmiłowie. Po części artystycznej nadszedł czas na śpiewanie kolęd wspólnie z Zespołem Old School Music Andrzeja Jopka. Dzieci odwiedził również Święty Mikołaj, który wręczył drobne podarunki.

W uroczystościach brał udział Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory Brunon Wolski, który korzystając z okazji złożył mieszkańcom życzenia noworoczne.

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}