W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jak Dziembówko 11 Listopada świętowało

17.11.2021

Jak Dziembówko 11 Listopada świętowało

W jesiennej aurze świętowaliśmy Dzień Niepodległości. O 12.30 przez Dziembówko przejechały konie i bryczki. Odśpiewaliśmy Hymn Polski. Każdy chętny mógł skorzystać z przejażdżki. Przy ognisku czekały kiełbaski i przepyszna grochówka. A w sali gorąca kawa i rogaliki marcińskie. Dla najmłodszych zostały zorganizowane warsztaty artystyczne – „produkowaliśmy” świece i pachnące mydełka.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wspaniałe popołudnie, podczas którego w radosnej atmosferze świętowaliśmy Niepodległość Polski! Dziękujemy Paniom z KGW Dziembówko i Dziembowo za przepyszne wypieki. Pani Czesi za przygotowanie i podanie grochówki! Panu Sołtysowi i radzie sołeckiej! Właścicielom koni i bryczek za uatrakcyjnienie tego wydarzenia!

Warsztaty artystyczne – Projekt dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Centrum PISOP
Wielkopolska Wiara
Koło Gospodyń Wiejskich w Dziembowie

inf., fot. Facebook Sołectwo Dziembówko

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}