W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

IV turniej piłki plażowej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Kaczory

08.08.2012

IV turniej piłki plażowej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Kaczory

Choć w ostatnich tygodniach pogada bywa  w kratę i lubi zaskakiwać organizatorów letnich imprez sportowych,  w sobotę, 4 sierpnia  podczas IV już turnieju piłki plażowej o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kaczory o  burzach i ulewach nie było mowy. W trakcie całej imprezy nie spadła z nieba  ani jedna kropelka deszczu. Było  czym się cieszyć, bo dobra pogoda jest zawsze kluczem do sukcesu.

Przewodniczący Stefan Kowal, inicjator turnieju i jeden z głównych jego organizatorów  nie krył zadowolenia z sobotniej  frekwencji. Na kaczorskich piaskach w tym roku zmierzyło się 12 reprezentacji. Zawodnikom zaproponowano start w dwóch kategoriach: kategorii mix i kategorii panów. Mecze tradycyjnie rozegnano na osiedlowym boisku na Przylesiu w Kaczorach. Wszystkie drużyny  już przed startem zapowiedziały zagorzałą walkę o pierwsze miejsce. Emocji podczas całego turnieju nie mogło więc  zabraknąć.

W ostatecznej klasyfikacji najlepsze wyniki w kategorii mix uzyskały pary:  Joanna Gorzuch i Krzysztof Streich (I miejsce), Joanna Świergosz, Michał Świergosz (II miejsce) oraz Paulina Frankiewicz i Marcin Janiszewski (III miejsce). W kategorii panów nikt nie mógł dorównać Michałowi Świergoszowi i Marcinowi Tecławowi. Na liście najlepszych znalazły się także zespoły: Krzysztof Streich, Jakub Dorna oraz  Andrzej Rajek i Maciej Rajek.

Paulina Banasik

fot. Izabela Skwirowska

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}