W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestor na medal

15.11.2013

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Tytuł INWESTOR NA MEDAL został przyznany Gminie Kaczory i wójtowi Brunonowi Wolskiemu w ogólnopolskim konkursie Budowniczy Polskiego Sportu. Podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wójt odebrał wyróżnienie w kategorii INWESTOR OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH. Nasza gmina otrzymała medal za inicjatywę, zaangażowanie i efektywne działanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w gminie i regionie, ze szczególnym uwzględnieniem budowy Krytej pływalni „Relaks” w Kaczorach oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji. Do tytułu zarekomendował nas Marszałek województwa wielkopolskiego.

Była to XIV edycja konkursu zorganizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.  W konkursie Budowniczy Polskiego Sportu wyróżniane zostały osoby, samorządy, inwestorzy – prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie, działacze sportowi, jak i przedstawiciele biznesu – firm wykonawczych, produkcyjnych, a także projektanci, eksperci branżowi. Laureaci „wyróżnieni” maja prawo do posługiwania się tytułem, logo oraz stosownym certyfikatem we wszystkich prowadzonych przez siebie działaniach statutowych, promocyjnych i reklamowych oraz w kontaktach z instytucjami i podmiotami gospodarczymi.

Uzyskanie takiego wyróżnienia za pobudowanie Krytej pływalni w Kaczorach jest dla Gminy Kaczory kolejną motywacją do działania w rozwój infrastruktury sportowej i wiemy, że dotychczasowy wysiłek nie poszedł na marne. Chcemy, żeby powstałe obiekty sportowe pełne były uśmiechniętych dzieci gwarantujące rozwój, radość i zdrowy wypoczynek.

{"register":{"columns":[]}}