W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o utrudnieniach w ruchu

18.04.2019

Szanowni Mieszkańcy!

kaczorska10

W związku z organizacją w dniu 27 kwietnia 2019 r. IX Otwartych Młodzieżowych Mistrzostw Gminy Kaczory w Biegach Ulicznych, X Biegu Ulicznego „Kaczorska Dziesiątka” o Puchar Wójta Gminy Kaczory oraz V Kaczorskiego Marszu Nordic Walking w godzinach od 10.00 do 13.00  w miejscowościach: Rzadkowo, Kaczory, Równopole i Morzewo zostanie wstrzymany ruch na następujących odcinkach dróg:

  • drodze gminnej nr 130542 P, biegnącej od posesji nr 105 do posesji  nr 79 i od posesji nr 56 do posesji  nr 37 w Morzewie,
  • drodze gminnej nr 130540 P, biegnącej przez Morzewo w kierunku Rzadkowa,
  • drodze powiatowej nr 1180 P, biegnącej przez Kaczory i Rzadkowo,
  • drodze powiatowej nr 1179 P, biegnącej przez Rzadkowo i Równopole,
  • drodze powiatowej nr 1160 P, biegnącej z Kaczor do Morzewa,
  • drodze powiatowej nr 1177 P, biegnącej z Chodzieży (ul. Chodzieska w Kaczorach),
  • ul. Równopolskiej, ul. Brzozowej, ul. Kościelnej, ul. Górnej w Kaczorach.

Na czas biegów i marszu nordic walking, zwracamy się z prośbą o pilnowanie psów oraz zaniechanie wyjazdu wszelkimi pojazdami z prywatnych posesji  na drogi, stanowiące trasy biegów i marszu. Prosimy również o przestrzeganie tymczasowego zakazu postoju i parkowania pojazdów na w/w drogach i ich poboczach.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach. Więcej informacji o biegach i marszu na stronie internetowej kaczory.pl.

Organizatorzy Biegu

{"register":{"columns":[]}}