W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o przyjmowaniu wniosków w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

08.08.2022

Od 1 sierpnia 2022r. Urzędzie Miasta i Gminy Kaczory trwa przyjmowanie wniosków w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Wniosek należy złożyć do 31 sierpnia 2022r.
Do wniosku należy załączyć faktury stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2022 roku.

Informacja o wniosku w sprawie zwrotu podatku akcyzowego.

Od 1 sierpnia 2022r. Urzędzie Miasta i Gminy Kaczory trwa przyjmowanie wniosków w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wniosek należy złożyć do 31 sierpnia 2022r. Do wniosku należy załączyć faktury stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2022 roku.

Od 1 sierpnia 2022 r. Urzędzie Miasta i Gminy Kaczory trwa przyjmowanie wniosków w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Wniosek należy złożyć do 31 sierpnia 2022 r.

Do wniosku należy załączyć faktury stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2022 roku.

{"register":{"columns":[]}}