W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

INFORMACJA Gminnej Komisji Wyborczej w Kaczorach z dnia 27 września 2018 r. o miejscu i czasie losowania jednolitych numerów dla list kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

28.09.2018

INFORMACJA

Gminnej Komisji Wyborczej w Kaczorach

z dnia 27 września 2018 r.

o miejscu i czasie losowania jednolitych numerów dla list kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

Gminna Komisja Wyborcza w Kaczorach na podstawie art. 410 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U z 2018 r. poz. 754 z późn. zmianami) przyznaje numery listom kandydatów tych komitetów wyborczych, którym nie został przyznany numer przez Państwową Komisję Wyborczą ani przez Komisarza Wyborczego. Numery te Gminna Komisja Wyborcza w Kaczorach przyznaje w drodze losowania, najpierw listom kandydatów tych komitetów wyborczych, które zarejestrowały kandydatów w więcej niż jednym okręgu wyborczym spośród numerów po numerach przyznanych przez Komisarza Wyborczego w Pile, a następnie listom kandydatów komitetów wyborczych, które zarejestrowały kandydatów tylko w jednym okręgu wyborczym spośród numerów następujących po numerach wykorzystanych wcześniej
Losowanie odbędzie się publicznie  w dniu 28 września 2018 r. o godz. 15.30 w salce Urzędu Gminy w Kaczorach – ul. Dworcowa 22.
Osoby zgłaszające listę kandydatów zostają poinformowane telefonicznie o dacie, godzinie i miejscu przeprowadzenia głosowania. Nieobecność osoby zgłaszającej listę nie wstrzymuje losowania.  
Z przebiegu losowania sporządza się protokół a informacja o przyznanych  numerach list kandydatów zostanie niezwłocznie podana do wiadomości publicznej  w formie obwieszczenia.

 

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej

w Kaczorach

Jadwiga Wojnicka

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
24.05.2022 13:06 Maciej Górka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
UG Kaczory
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
INFORMACJA Gminnej Komisji Wyborczej w Kaczorach z dnia 27 września 2018 r. o miejscu i czasie losowania jednolitych numerów dla list kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. 1.0 24.05.2022 13:06 Maciej Górka

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}