W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dla przedsiębiorców

21.03.2016

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Komisja Europejska ogłosiła nabór wniosków do tegorocznej  edycji konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości” – „European Enterprise Promotion Awards”. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych promotorów przedsiębiorstw oraz przedsiębiorczości w Europie, przedstawienie najlepszych praktyk w tej dziedzinie, zwiększenie społecznej świadomości roli przedsiębiorców, jak również inspirowanie potencjalnych przedsiębiorców. Nagrody przyznane zostaną w sześciu kategoriach:

– Promowanie ducha przedsiębiorczości;

– Inwestowanie w umiejętności przedsiębiorcze;

– Rozwój środowiska biznesowego;

– Wspieranie umiędzynarodowienia działalności;

– Wspieranie rozwoju rynków wtórnych i poprawy efektywności gospodarowania zasobami;

– Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne.

Po otrzymaniu wszystkich wniosków jury, powołane przez Ministra Rozwoju, wybierze jeden lub dwa najlepsze projekty w dwóch różnych kategoriach, które zostaną następnie nominowane do etapu europejskiego.

W związku z marketingowym charakterem konkursu, jak również związanymi z tym korzyściami wizerunkowymi dla przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji biznesowych, serdecznie zachęcamy do zgłaszania kandydatur w opisanych wyżej kategoriach i przesyłanie drogą elektroniczną do dnia 18 maja 2016 r. wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, koordynującego zbieranie zgłoszeń do konkursu w naszym regionie. Podręcznik konkursowy oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Ministerstwa  Rozwoju: http://www.mr.gov.pl/strony/aktualnosci/ruszyl-nabor-projektow-do-konkursu-europejskie-nagrody-promocji-przedsiebiorczosci-2016.

Osobą kontaktową, do której prosimy przesyłać wypełnione formularze zgłoszeniowe jest Pan Jacek Tomczak, Tel. (61) 626 62 56, e-mail: jacek.tomczak@umww.

Jacek Tomczak

Oddział Innowacji i Przedsiębiorczości

Departament Gospodarki

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

tel.: 61 626 62 56, e-mail: jacek.tomczak@umww.pl

www.iw.org.pl    www.umww.pl

{"register":{"columns":[]}}