W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

III mistrzostwa gminy Kaczory w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjum

14.06.2016

III mistrzostwa gminy Kaczory w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjum

13 czerwca pływalnia Relaks w Kaczorach już po raz trzeci była organizatorem Mistrzostw w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 211 zawodników ze wszystkich szkół z terenu gminy. Wśród uhonorowanych znalazło się aż 71 zawodników.

Młodzi pływacy zmierzyli się na dystansach 25 i 50 m w różnych grupach wiekowych. Zawody sędziował Krzysztof Stodolski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego z miejscowych szkół.

Zawody zwieńczyła uroczysta dekoracja, której dokonała Eliza Szypryt – kierownik pływalni. Najlepsi na podium otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Pozostałym zawodnikom wręczono dyplomy uczestnictwa.

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}