W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I urodziny Pływalni „Relaks”

24.09.2014

I urodziny Pływalni „Relaks”

 

Jest nam niezmiernie miło, że już rok możemy Państwa gościć w naszych progach. Przez ten czas dokładaliśmy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas miło i przyjemnie… I obiecujemy, że nadal tak będzie.

Naszym gościom oferujemy basen sportowy, rekreacyjny – z gejzerami wodnymi i wodnym masażem, zjeżdżalnię dla najmłodszych – i nie tylko, dla odprężenia się – jakuzzi, kompleks saun (parowa, sucha i infrared) oraz grotę solną – o swoich rewelacyjnych właściwościach. Honorujemy karty Multisport, FitProfit i OK System.

Na naszym terenie znajdują się również: bar Kardamon, w którym można zjeść zarówno hot-doga jak i domowe dania obiadowe, siłownia MagikGym oraz gabinet rehabilitacji i masażu.

Od tego roku szkolnego naukę pływania – w grupach jak i indywidualnie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz aerobik oferują dwie szkółki nauki pływania: Kirpus Team i Wodny Świat.

Dzieci ze wszystkich szkół z naszej Gminy rozpoczęły już drugi rok nauki pływania – w ramach cotygodniowych lekcji WF. Ich poziom umiejętności widocznie się zwiększa, za sprawą wiedzy i konsekwencji swoich nauczycieli.

W czerwcu tego roku uczniowie mogli się zmierzyć z kolegami i koleżankami szkolnymi w I Mistrzostwach w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Gminy Kaczory.

Ponadto pomagamy rodzicom zorganizować niezapomniane urodziny dla swoich pociech, zachęcamy młodzież do zdobywania nowych umiejętności i uczymy odpowiedzialności poprzez organizowane u nas kursy na młodszego ratownika (odbyły się już 2 kursy, po których wyszło 18 nowych początkujących ratowników).

Zapraszamy gorąco na relaks na naszej Pływalni codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00 i życzymy miło spędzonych chwil.

Eliza Szypryt

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}