W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I miejsce dla przedszkola w Rzadkowie

09.10.2012

I miejsce dla przedszkola w Rzadkowie

Przedszkole Publiczne w Rzadkowie zajęło I miejsce w IV ogólnopolskim konkursie „Szkolnastrona Roku 2012” w kategorii debiut roku, a dyrektor palcówki Ryszard Stypuła został wyróżniony za prowadzenie serwisu internetowego www.rzadkowo-przedszkole.szkolnastrona.pl. Uroczysty finał konkursu odbył się 28 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas największej konferencji poświęconej edukacji – Edu Trendy.

Edu Trendy 2012 to nie tylko konferencja, to nowoczesna forma połączenia konferencji, warsztatów i targów dedykowanych edukacji. Przedszkole w Rzadkowie reprezentowane przez dyrektora placówki Ryszarda Stypułę na specjalne zaproszenie ze strony organizatorów miało przyjemność uczestniczyć w tym wielkim dwudniowym wydarzeniu.

Ryszard Szypuła, dyrektor Przedszkola Publicznego w Rzadkowie: – Kiedy tydzień wcześniej zadzwoniono do mnie z wiadomością, iż strona www prowadzona przez przedszkole otrzymała nominację do głównej nagrody w kategorii debiut roku bardzo się ucieszyłem, ale jednocześnie nie wierzyłem, iż ten tytuł może przypaść właśnie nam, przecież w konkursie startowało kilka tysięcy placówek z całej Polski. Do Warszawy droga daleka, jechać i wrócić z niczym to strata czasu, pomyślałem i delikatnie odmówiłem. Organizatorzy konkursu byli jednak nieugięci i bardzo „natarczywi” w swym zaproszeniu i w końcu mnie przekonali.W piątek rano 28 września kiedy wchodziłem do holu Pałacu Kultury zostałem bardzo serdecznie przywitany przez zespół redakcyjny „szkolnejstrony” i jednocześnie organizatora konkursu przy ich stoisku – gdzie zaprezentowane zostały dostojne statuetki dla wygranych placówek Konkursu „Szkolnastrona Roku 2012″.

Uroczysta gala ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród odbyła się w sali „Mikołajskiej” Pałacu Kultury i Nauki i była zwieńczeniem dwudniowej konferencji.

Jury konkursu: – W ciągu ostatnich miesięcy wyruszyliśmy w podróż po prawie 2000 stron i mimo, że musieliśmy rzucić sprawiedliwym okiem na miliony zakładek, to był to dla nas wspaniały czas, ponieważ pokazał on całemu zespołowi sens naszego działania. Wśród wszystkich serwisów, które odwiedziliśmy, są strony idealne, z pomysłem, bezsprzecznie będące Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi, na których Administratorzy pozostawiają cząstkę serca między słowami. Są strony, którym brakuje czegoś do ideału, ale mają w sobie to coś, ten urok. Są strony, na których malują się niemierzalne zasługi, niewidoczne gołym okiem, a jakże ważne, bo ktoś podczas przygody z naszą firmą zrobił olbrzymie postępy. Są strony, które w paru zakładkach mają coś interesującego, natomiast reszta trąci leniuszkiem i wtedy, aż żal serce ściska, że marnuje się taki potencjał. Do Administratorów tych stron apelujemy: zajmijcie się swoimi serwisami, bo Was też chcemy w przyszłości docenić. I wreszcie są strony, których Administratorzy i Czytelnicy potrafią zjednoczyć się i powalczyć w konkursie sms-owym o Nagrodę Internautów………”

Podczas wręczania głównej nagrody w kategorii debiut roku jury konkursu tak uzasadniło swój wybór: – Strona przedszkola w Rzadkowie jest inna od wszystkich, czuć na niej powiew świeżości, ciepła i poczucia humoru Administratora strony i Dyrektora w jednej osobie, który sam o sobie mówi: szalony Dyrcio Ryś Stypuła. Jakże inny jadłospis, poradnik dla rodziców niejadka, zdjęcie dnia… Wydaje nam się, że wszystko na stronę wprowadzane jest kolorowym kursorem. Bezsprzecznie jest to nasz wymarzony debiut 2012 roku!

Każda wyróżniona placówka otrzymała atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sponsorów Konkursu tj. Wersalin, WSiP, Young Digital Planet, Verx, NASK oraz Wolters Kluwer Polska. Publiczne Przedszkole w Rzadkowie otrzymało statuetkę oraz dyplom za główną nagrodę oraz: Model Oka (Wersalin), e-Sudoku Young Digital Planet, kursy mp3 deutsch i english wraz z kodami Young Digital Planet, „Pingwin Alex” dla dzieci 4-7 Young Digital Planet,grę edukacyjną „Czytam i piszę” (6-10 lat) Young Digital Planet, grę edukacyjną MIŚ dla przedszkolaków WSiP.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}