W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminny Dzień Kobiet w Kaczorach

13.03.2018

Dzień kobiet

Prawie 200 kobiet, mieszkanek gminy Kaczory uczestniczyło w gminnych obchodach ich święta 8 marca w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach.

Dzień kobiet

W dorocznej imprezie organizowanej przez Wójta Gminy Kaczory – Brunona Wolskiego, Przewodniczącego Rady Gminy – Stefana Kowala oraz Gminny Ośrodek Kultury znalazły się Panie które aktywnie uczestniczą czy też uczestniczyły w życiu gminy – z Koła Gospodyń Wiejskich, radne i żony radnych gminnych, sołtyski oraz przedstawicielki sołectw gminy, pracownice urzędu gminy i jednostek podległych, emerytki i wiele innych Pań. Do organizacji dołączył się również sołtys wsi Kaczory – Henryk Witt wraz z panem Andrzejem Rybińskim członkiem Rady Sołeckiej, którzy obdarowali Panie przepiękną laurką. Bukiet kwiatów od wójta i przewodniczącego otrzymała najstarsza Pani, uczestniczka gminnego spotkania kobiet Pani Władysława Linde – była sołtys wsi Rzadkowo.

Dzień kobiet

Po życzeniach i upominkach rozpoczęła się już wspólna biesiada wraz z zespołem „Czerwony Tulipan” w trakcie której śpiewali i bawili się wszyscy uczestnicy gminnych obchodów Dnia Kobiet. Tak rekordowa ilość uczestniczek tradycyjnego marcowego spotkania świadczy o coraz większej aktywności Pań w życiu gminy i niezmiernie ważnej pracy na rzecz jej rozwoju.

Dzień kobiet

{"register":{"columns":[]}}