W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Główny puchar przeszedł w ręce Kazimierza Odora

11.09.2012

Główny puchar przeszedł w ręce Kazimierza Odora

9 września nad miejscowym jeziorem Kopcze w Kaczorach zorganizowano przedostatnie w tym roku zawody wędkarskie o „Puchar Prezesa Koła”. Na wędki w niedzielne przedpołudnie zmierzyło się 14 zawodników.

Tym razem nikt nie potrafił dorównać Kazimierzowi Odorowi, który osiągnął bezkonkurencyjną wagę 2460 g . Imponujące wyniki uzyskali również Jarosław Błaszczyk (2370 g) i Marek Biedroń (2210g), którzy kolejno zajęli drugie i trzecie miejsce.

Wg rachunku sędziów: Zbigniewa Kramarza i Zbigniewa Przybylskiego zawodnicy łącznie złowili tego dnia 20 380 g ryb. Prezes koła – Henryk Witt w kulminacyjnej części zawodów uhonorował zdobywców najlepszych miejsc pamiątkowymi pucharami i medalami. W puli nagród nalazły się także upominki dla wszystkich zawodników, ufundowane przez pilski sklep wędkarski „Złota Rybka” prowadzony przez Gabrielę i Jarosława Błaszczyków. Pyszna kiełbaska z pszenną zagryzką zakończyły niedzielną rywalizację.

Ostatnie wędkowanie nad jeziorem Kopcze w tym sezonie już 30 września. Zawody, które odbędą się w tym dniu, rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do 12:00. Rywalizację tradycyjnie zakończy oficjalne ogłoszenie wyników z wręczeniem pamiątkowych trofeów oraz smaczny poczęstunek. Wędkarze zainteresowani udziałem w zawodach, muszą zgłosić swoje uczestnictwo do dnia 27.09.2012 r. Zgłoszenia przyjmuje sekretarz koła pod numerem telefonu 604 492 795. Zbiórka przy przystani już o godz. 7:00. O 7:15 odbędzie się losowanie i przygotowanie stanowisk do zawodów.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}