W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Etap gminny XIV Olimpiady Ekologicznej

02.10.2014

Etap gminny XIV Olimpiady Ekologicznej

We wtorek, 23 września w Kaczorach odbył się gminny etap XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Z niełatwym w tym roku testem składającym się z trzydziestu pytań na poziomie podstawowym oraz trzydziestu pięciu na poziomie gimnazjalnym zmierzyło się sześciu gimnazjalistów oraz piętnastu uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Kaczory. Konkurs przeprowadzono w miejscowych placówkach – Szkole Podstawowej w Kaczorach oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II. Wśród uczniów szkół podstawowych najlepsze wyniki uzyskali: Łukasz Grabarski ze Szkoły Podstawowej w Kaczorach (I miejsce), Zofia Borowczyk (II miejsce), Weronika Popowska (III miejsce). Natomiast wśród uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w gronie laureatów znaleźli się: Marek Giers (I miejsce), Martyna Kryger (II miejsce) i Magdalena Konieczka (III miejsce).

Najlepsi w olimpiadzie otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Kaczory.

Wszyscy laureaci konkursu zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbył się 7 października w Starostwie Powiatowym w Pile. W tym etapie olimpiady największą wiedzą spośród naszych uczniów wykazał się Marek Giers, który na szczeblu gimnazjalnym był trzeci wśród najlepszych w konkursie.

Osiągniętych wyników wszystkim laureatom etapu gminnego i powiatowego serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}