W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Emocje na gorących piaskach w Kaczorach

05.08.2010

Jak i w roku ubiegłym, tak i w tym pogoda dopisała podczas rozgrywek II Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kaczory. Oprócz pogody, organizatorzy nie mogli też narzekać na frekwencje, ponieważ zgłosiło się 15 drużyn męskich i 4 żeńskie. Poza zawodnikami z gminy Kaczory pojawiły się drużyny z Piły, Chodzieży czy z Osieka. Rozgrywki miały też swój mały akcent międzynarodowy, kiedy okazało się, że jeden

z zawodników przyjechał aż z Niemiec. Spotkania rozgrywane były w systemie brazylijskim, czyli do dwóch przegranych meczy. Turniej obfitował w wyśmienite zagrania ze strony zawodników oraz głośne aplauzy publiczności, a wszystko to uświetniał podkład muzyczny, zapewniony przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaczorach.

W rozgrywkach żeńskich, pierwsze miejsce po prawdziwym boju zajęła drużyna Katarzyna Dumała-Kowal i Joanna Kozera. Zaraz za nimi uplasowały się Ewelina Falska i Joanna Korta, Karolina Kieruj i Dominika Kowal oraz Natalia Encminger i Joanna Chudy-Noska.

Rozgrywki drużyn męskich zdominowały drużyny z Chodzieży, które zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce w składach Marcin Tecław i Michał Świergocz oraz Dominik Musielski i Krzysztof Streich. Na 3-cim miejscu uplasowała się drużyna z Piły, w której grali Łukasz Wawrzyński i Łukasz Banaszkiewicz. Zaraz za podium stanęła drużyna reprezentująca gminę Kaczory – Jacek Zwierzyński i Rafał Mendel. Wszyscy, którzy stanęli na podium zostali uhonorowani pucharami i dyplomami z rąk przewodniczącego Rady Gminy Kaczory Stefana Kowala, a także pani Joanny Zwierzyńskiej – inicjatorki powstania boiska na Osiedlu Przylesie.

Bartosz Lach

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}