W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Edyta Jungowska czytać będzie dzieciom książkę „Braciszek i Karllson z dachu”

14.06.2011

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile zaprasza dzieci na spotkania w ramach działań artystycznych i społecznych „Książka jest O.K!”

Gościem będzie Pani Edyta Jungowska, aktorka. Inspirację do spotkań stanowi książka pt. Braciszek i Karlsson z Dachu”, autorstwa Astrid Lindgren.

Spotkania odbędą się 18 czerwca 2011 r. (sobota):

  • godz. 11.00, Piła, ul. Śródmiejska, koło fontanny. W razie niepogody spotkanie w Bibliotece, ul. Buczka 14

  • godz. 14.00, Brodna, gm. Kaczory, plac przy Wiejskim Domu Kultury

W programie literackie i plastyczne zabawy interaktywne, kształtujące twórcze postawy uczestnictwa w kulturze. Będzie można zakupić audiobooki z twórczością popularnej szwedzkiej pisarki dla dzieci w interpretacji Pani Edyty.

Patronat honorowy sprawują: Mirosław Mantaj, Starosta Pilski, Piotr Głowski, Prezydent Miasta Piły.

Przedsięwzięcie współfinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Wydarzenie literackie”

{"register":{"columns":[]}}