W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dziewczyny z sukcesami

15.05.2013

Dziewczyny z sukcesami

Piłkarki z gimnazjum w Kaczorach wzięły udział w II rundzie turnieju Coca Cola Cup 2013. Występ wypadł rewelacyjnie i zakończył się awansem do etapu wojewódzkiego.

Dziewczyny przez turniej przebrnęły jak burza. W pierwszym meczu spotkały się z gimnazjalistkami z Krzyża, wygrywając 12 : 0. Bramki w tym meczu strzeliły Joanna Michałek – 4, Daria Ślebioda – 4, Agnieszka Dołkowska – 1 i Monika Puchała – 3. W drugim meczu zmierzyły się z rywalkami z gimnazjum ze Starej Łubianki. Były to już przeciwniczki bardziej wymagające, lecz i tym razem dziewczyny z Kaczor uświetnieni sobie poradziły. Po dwóch bramkach Karoliny Dębowczyk wygrywamy 2 : 0. W ostatnim spotkaniu z Wieleniem w 10 sekundzie meczu, dzięki zaangażowaniu Moniki Puchały zdobyły pierwszą bramkę. Kolejne bramki, które zapewniły zwycięstwo zespołowi były wynikiem starań: Karoliny Dębowczyk (2), Joanny Michałek (2) i Kasi Lemańskiej (1). Nadmienić również trzeba, że dzięki świetnej grze obronnej Klaudii Boruty, Joanny Michałek i Katarzyny Kończak bramkarki Weronika Wojciechowska i Alina Łapacz miały tylko kilka razy piłkę w ręce.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}