W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Edukacji Narodowej

17.10.2011

14 października w siedzibie Urzędu Gminy w Kaczorach odbyło się sympatyczne i miłe spotkanie okolicznościowe z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszenie wójta przyjęli pracownicy oświaty i dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu gminy.

Wójt Brunon Wolski złożył wszystkim życzenia. Życzył przede wszystkim zdrowia bo jego potrzebujemy najbardziej, wytrwałości w pracy dydaktycznej i zadowolenia z wykonywanego zawodu. Podziękował za dobrą pracę, wysokie wyniki w nauczaniu i wzorowe wychowanie dzieci i młodzieży w naszej gminie. Wójt wspomniał , że oświata w naszej gminie jest na wysokim poziomie, ale aby osiągnąć ten poziom pracowaliśmy na to wszyscy razem, a dyrektorzy i nauczyciela najbardziej bo to oni znają swoją placówkę najlepiej.

Miłym akcentem było wręczenie kwiatów i nagrody wójta obecnym dyrektorom wszystkich placówek. Do życzeń oczywiście dołączyła się pani Zdzisława Kępczyńska dyrektor GZEASziP oraz przewodniczący Rady Gmin pan Stefan Kowal – obecni na spotkaniu.

Wspólne spotkanie przy kawie i ciastku było okazją do wymiany doświadczeń, wspólnych rozmów o problemach w szkołach i przedszkolach. Do zorganizowania tak sympatycznego spotkania przyczyniły się panie z Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Kaczorach.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}