W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dziembówko pełne atrakcji

20.07.2010

W niedzielę (11.07.2010 r.) trudno było nie ulec pokusie i nie wstąpić choć na chwilkę do Dziembówa, małej miejscowości położonej w gminie Kaczory. Na miejscowym stadionie odbył się tam piknik rodzinny, zorganizowany przez panie z KGW. Była to bardzo udana rodzinna impreza, godna powtórki.

Program imprezy przepełniały przeróżne atrakcje – wszystkie na równi atrakcyjne. Aż żal było zrezygnować z którejkolwiek. Najwięcej oczywiście było adresowanych do dzieci, bo głównie z myślą o nich zorganizowano tą imprezę. Panie z KGW do samego wieczora zaskakiwały czymś nowym. Już na samym początku na maluchów czekała strażacka piana, a gdy ledwo co, emocje z nią związane opadły,  rozegrano serię bardzo widowiskowych walk w kisielu. Frajdę sprawiła dzieciakom nie tylko bitwa w kleiku, ale również następująca tuż po niej kąpiel w basenie. W trakcie całego popołudnia przeprowadzono mnóstwo konkurencji, angażujących całe rodziny. Wszystkie nagradzane upominkami. I tak na przykład było „wielkie picie” – rodziny ścigały się, która pierwsza do dna wypije przygotowane napoje, „trójbój rodzinny” – konkurencja na szczudłach i z wykorzystaniem skakanek. Ponadto każdy miał okazję wystartować  w biegu z jajkiem i w wyścigach  w workach.  W przerwie między konkurencjami dzieci mogły zjeść za darmo loda, za drobną opłatą przejechać się kucykiem i bryczką oraz pomalować sobie paznokcie. Dla miłośników większych wrażeń czekały kłady i nowoczesne motocykle. Wiele atrakcyjnych nagród można było wygrać w loterii i podczas strzelania z wiatrówki.  Nie zabrakło także licznych punktów gastronomicznych, serwujących chłodne napoje i pyszne dania.  Pełen emocji był również wieczór – najpierw walka o główną nagrodę w strzelaniu z wiatrówki, potem mecz na dużym ekranie i  zabawa taneczna pod chmurką. Po imprezie organizatorki przewidują jeszcze jedną atrakcję dla miejscowych maluchów  – jednodniową wycieczkę sfinansowaną  z dochodów uzyskanych z organizacji pikniku.

Bożena Jaworska, przewodnicząca KGW: – Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu pikniku. Szczególnie dziękujemy firmom: Kredyt Bank (Piła), Fabryce Papieru Toaletowego (Kaczory), „Darpol” (Kaczory), GS Kaczory, „Frunax” (Kaczory),”O.K.” (Kaczory), Stacji Paliw w Kaczorach, Kazimierzowi Porzeckiemu,, „U Loni”, „Rarytas”, „Stanpol”, „”Vesca” z Piły hurtowniom -„Wokavit” (Kaczory), „Meatex” (Piła),” Drolex”, „Odos” z Piły oraz osobom : Ryszardowi Kledzikowi,  Przemysławowi Grzelakowi, Bartłomiejowi Kujawie, Czesławowi Pszczółce, Jerzemu Nowakowi, Gwidonowi Młynarkowi, Jarosławowi Grzelakowi, ,Jackowi Felsmannowi, Aleksandrze Nawrot , Grażynie Kończak, Janowi Robakowskiemu, Elżbiecie Twardowskiej, Renacie Przybyłek, Beacie Wojciechowskiej, Adamowi Maślance, Dorocie Karczewskiej, Ryszardowi Grzelakowi. Dziękujemy również  Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorach i Dziembowie  oraz wszystkim osobom postronnym, które poświęciły swój czas  i włączyły się w  organizację naszego pikniku.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}